SALONEK

Salonek je zcela oddělený vchodem i zázemím od prostor restaurace - můžete zde uspořádat školení, prezentaci, rodinnou akci nebo setkání spolužáků, a nebýt ničím nerušeni.

Kapacita k sezení je 50 osob, v případě potřeby je možno rozšířit až na 64 osob, vchod je bezbarierový (výtah). Velkou výhodou salonku jsou dvě prostorné venkovní terasy se vchodem přímo ze salonku.

PRO FIRMY

Místnost salonku je vybavena dataprojektorem, plátnem, flipchartem, lze zatemnit pro promítání. Samozřejmostí je wifi připojení v celém objektu.
V základu na salonek nabízíme coffee break (káva, voda, čaj, ovoce, sladké pečivo), je možné i zorganizování oběda nebo rautu dle Vašich požadavků a časových možností.Nájemné účtujeme včetně zapůjčení veškeré techniky od 400 Kč/hodinu bez DPH.

SOUKROMÁ AKCE

Při pořádání rodinné oslavy, svatby, setkání poskytneme individuální kalkulaci. Je možné zajistit slavnostní výzdobu salonku, případně zapojení reproduktorů pro hudbu. V místnosti je menší dětský koutek, který lze ponechat nebo uklidit dle požadavků na akci.